Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

cnm hocalarım

5 posters
YazarMesaj
zeynep
Eziqq
Eziqq

cnm hocalarım Empty
MesajKonu: cnm hocalarım   cnm hocalarım Icon_minitimeSalı Ara. 11, 2007 9:36 pm

tabiki öncelikle özden hacoyla başlıcam
Özden KIZILDAĞ:bana ırmak diyen en sevdiğim hocalarımdan ama yazılıda zor sormasa tam süper olucak
Zeynep ÖZEN:çok iyi niyetli bizim iyiliğimizi düşünen bi hocamız
Serdar HELVACIOĞLU:günsu'nun aşkı,sohbeti güzel hocamız
Zahide Hülya ULUYURT:bütün ders boyunca hoca uyuyo biz uyuyoruz süper uyum Sleep
Tülin BAYSAL:hiç hayal kırıklığına uğratmak istemediğim en sevdiğim hocalarımdan(ama bide atasözleri zor olmasa daha güzel olucak)
Arzu GÖKALP:resim hocası bizi çok iyi bilgilendiriyo sağolsun(resim konusunda)
Asiye KARAKAPLAN:en sevdiğim hocalarımdan performansımız güzel olmasa bile bize haketmediğim notuveren(bizim iyiliğimiz için)bi hocamız ama umuyorum ki onu II.dönem hayal kırıklığına uğratmıcaz
Nezahat GÖK:en güzel ve bakımlı hocamız(bide sınıf defterini götürme görevini günsuyla bana verse süper olur)
sanırım bu kadar dı
Y!G!T
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Y!G!T

cnm hocalarım Empty
MesajKonu: yorum   cnm hocalarım Icon_minitimeSalı Ara. 11, 2007 9:39 pm

yorum yapmışsın iyi güzel ama özden hoca zor sormuyo yani son yazılıda zor sormadı çalışan 100 alabilirdi !
http://www.travian.com.tr
::..BenGisU..::
Eziqq
Eziqq

cnm hocalarım Empty
MesajKonu: Geri: cnm hocalarım   cnm hocalarım Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 10:28 pm

Katılıyorum çalışan 100 alabilirdi.Ama bizim grupta biraz zor geldi bana yaa.Ama sonuç 80.Fena sayılmaz...di mi yani. Question study study Question
GüNsU
Eziqq
Eziqq

cnm hocalarım Empty
MesajKonu: Geri: cnm hocalarım   cnm hocalarım Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 1:32 pm

ya kim demiş özden hoca kolay soruyo diye. ya tmm süper anlatıyo ama sorulara gelince durcan.sınavda bildiim şeyleri bile unuttum Sad
Derinkoma
Admin
Admin
Derinkoma

cnm hocalarım Empty
MesajKonu: Geri: cnm hocalarım   cnm hocalarım Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 3:35 pm

Very Happy:D benim notum çok kötüydü haytımdaki en kötü nottu... cheers cheers
https://yedi-f.yetkin-forum.com
Y!G!T
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Y!G!T

cnm hocalarım Empty
MesajKonu: sen yine iyisin !   cnm hocalarım Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 6:06 pm

Hoşgeldin günsu sen yine iyisin ben defterin neresinde yazdığını bilem hatrlıom ama konuyu hatırlayamıom Very Happy
zeynep
Eziqq
Eziqq

cnm hocalarım Empty
MesajKonu: 85 aldın   cnm hocalarım Icon_minitimePerş. Ara. 20, 2007 4:04 pm

yiğit sorular çok kolay olduğun için mi 85 aldın ona kalırsa 100 de alabilirdin ayrıca bana çalışmadan 85 aldım deme
GüNsU
Eziqq
Eziqq

cnm hocalarım Empty
MesajKonu: Geri: cnm hocalarım   cnm hocalarım Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 11:19 pm

ay zeynep bari benm yanımda sööleme şunuu Crying or Very sad Sad
Y!G!T
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Y!G!T

cnm hocalarım Empty
MesajKonu: Geri: cnm hocalarım   cnm hocalarım Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 7:14 pm

GüNsU demiş ki:
ay zeynep bari benm yanımda sööleme şunuu Crying or Very sad Sad

bana mat. tan 100 alıp hava atanın haline bir bakın Very Happy muhaha çok yazık olmuş napayım günsu o da senin şansın demekki yeterli çalışmamışsın mat.ta ki 90 a gelince o anda aklıma gelmedi hemde son saniyede verdim.

zeynep demiş ki:
yiğit sorular çok kolay olduğun için mi 85 aldın ona kalırsa 100 de alabilirdin ayrıca bana çalışmadan 85 aldım deme

zeynebe gelince ben sorular accayip kolay demiorm çalışan yüz alabilirdi çalışana kolay diorm buna da kimse itiraz edemez ayrıca çalıştım çalışmasaydım defterdeki o yazan bölümü hatırlamazdım.

BU ARADA FENDEN PERFORMANS MI NE VARDI YAPTINIZ MI ? BARİ ....
zeynep
Eziqq
Eziqq

cnm hocalarım Empty
MesajKonu: Geri: cnm hocalarım   cnm hocalarım Icon_minitimeSalı Ara. 25, 2007 8:25 pm

tabiki çalışan alırdı ama fenden 100 alabilmek içinde biraz deil bayağı çalışmak gerekir haklı değilmiyim ama
ayrıca lütfen benim yanımda mat. 2. yazılısından bahsetmeyin Crying or Very sad Sad
zeynep
Eziqq
Eziqq

cnm hocalarım Empty
MesajKonu: Geri: cnm hocalarım   cnm hocalarım Icon_minitimeSalı Ara. 25, 2007 8:29 pm

Ayrıca 90 bile sana kötü geliyosa nediyim ben sana yiğit yani 5 almışsın daha ne istiyosun(hmm anladım ben senin derdini çikolatayı almadınya ondan Smile )ayrıca ben hepsini dikkatsizlikten kaybettim hepsini biliyodum aslında
Y!G!T
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Y!G!T

cnm hocalarım Empty
MesajKonu: çikolata deil   cnm hocalarım Icon_minitimePerş. Ara. 27, 2007 12:12 am

evet üzülürüm Very Happy aslında çikolata deil geçen sene ben ne çikolatalar yedim yanlız o zamanlar kapları altın deildi Very Happy benim ki dikkatsizlikten deil o an aklıma gelmedi bu arada günsu bütün yorumlarımı okuyunca(şu şey hani gazete çıksın diyoduk ya günsu 1 de giriyom gfelan diodu özeliikle ora dahil Very Happy)beni okulda kesecek kesmek ne kurban yerine koyacak Very Happy
GüNsU
Eziqq
Eziqq

cnm hocalarım Empty
MesajKonu: Geri: cnm hocalarım   cnm hocalarım Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 11:06 pm

o kısımı buliim döverim ki zaten dövcem ve seni rezl etcem (senin diyişimle) muhahahaa Razz Very Happy geek
nasl oluyomuş lol!
Y!G!T
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Y!G!T

cnm hocalarım Empty
MesajKonu: Geri: cnm hocalarım   cnm hocalarım Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 12:40 am

GüNsU demiş ki:
o kısımı buliim döverim ki zaten dövcem ve seni rezl etcem (senin diyişimle) muhahahaa Razz Very Happy geek
nasl oluyomuş lol!

söze bak senin deyişimle aallah allah ya sen önce r4ezil olmamayı öğren puhahah çok komik yaa senin deyişimle Very Happy
GüNsU
Eziqq
Eziqq

cnm hocalarım Empty
MesajKonu: Geri: cnm hocalarım   cnm hocalarım Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 6:01 pm

ya bi yazım hatası olmuş noolcak ,(hem sen şuna bak r4ezil o nooluyo)
Y!G!T
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Y!G!T

cnm hocalarım Empty
MesajKonu: r4ezil   cnm hocalarım Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 9:38 pm

4 kez üst üste rezil olmak r4ezil muahahaha en azından ben bir açıklama yapıyorum muhaha Very Happy lol!
GüNsU
Eziqq
Eziqq

cnm hocalarım Empty
MesajKonu: Geri: cnm hocalarım   cnm hocalarım Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 9:42 pm

zaten senin gibi birinde anca bu kapasitede bi (espiri tarzı) açıklama beklenir
Smile
zeynep
Eziqq
Eziqq

cnm hocalarım Empty
MesajKonu: Geri: cnm hocalarım   cnm hocalarım Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 10:20 pm

ya sizde durmadan burda kavga ediyosunuz biz sizi dinlemek zorundamıyız ya Very Happy kavganızı sınıfta yapın
Derinkoma
Admin
Admin
Derinkoma

cnm hocalarım Empty
MesajKonu: Geri: cnm hocalarım   cnm hocalarım Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 1:23 am

bence onların kavga etmesi için yeni bir site açalım lol! lol!
https://yedi-f.yetkin-forum.com
GüNsU
Eziqq
Eziqq

cnm hocalarım Empty
MesajKonu: Geri: cnm hocalarım   cnm hocalarım Icon_minitimeSalı Ocak 01, 2008 9:21 pm

bana uyar ama kavga o siteyede sığmaz yine buraya taşar.

hem okulda kavga yetmiyoo
kaçıp duruyo yiğit.ağız tadıyla kavga edilmiyo yani
Y!G!T
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Y!G!T

cnm hocalarım Empty
MesajKonu: ben...mii ??   cnm hocalarım Icon_minitimeÇarş. Ocak 02, 2008 9:21 pm

ben mi kaçıyoreum sen dövemiosun Very Happy
GüNsU
Eziqq
Eziqq

cnm hocalarım Empty
MesajKonu: Geri: cnm hocalarım   cnm hocalarım Icon_minitimePerş. Ocak 03, 2008 8:31 pm

yerinde durursan döverim ama bu cuma kendimi zorliicam ve seni dövmiicem veya gıcık etmiycem(umarı Laughing Very Happy )

jocolor queen queen

cnm hocalarım
1 sayfadaki 1 sayfası